Reklamy jedině SEM
(už je to snad dostatečně viditelné ne!!!)Emo

1. června 2008 v 11:22 | Berushka |  ♥ ♥ Emo ♥ ♥

Spousta lidí háže EMO a různé sekty do jednoho pytle. Většina z nich si myslí, že EMO jsou zlí, bezcitní a hloupí... Není tomu tak! EMO berou svět takový jaký je-zlý a nespravedlivý.
Upřednostňují černou, červenou a bílou barvu, oblečení s lebkama, protože lebky jsou symbolem smrti. Nevěří v boha a nadpřirozené bytosti, nesnáší křesťany, věří pouze v realitu a sami v sebe. Nosí vlasy přes oko, aby neviděli jak se lidé radují z věcí a neváží si života.

Sebepoškozování

Obyčejný človek řeší své problémy s přáteli, EMO je řeší sebepoškozování . Když si myslí, že je nějaký problém neřešitelný nebo když jsou smutní či se nudí vezmou si žiletku a řežou si do ruk. Pořezané ruce a jiné části těla jsou pro ně samozdřejmostí .Uzavírají se do sebe, nikomu se nesvěřují.
Spousta lidí je nechápe a myslí si, že nejsou normální. Z části mají pravdu, nejíst sladkosti, chodit s hlavou sklopenou a nesmát se, to je nezvládnutelné... Ovšem když si představíte jak je svět krutý, možná je pochopíte...

Image

Mít černě nalíčená obličej a skrývat svou identitu může být někdy i zábava. Tedy pokud máte tolik odvahy, vyrazit takhle do ulic...jsou většinou velmi plaší. Nechávají si propichovat piercingy na různých částech těla. Vetšinou rty po obou stranách, jazyk a obočí. Je zajímavé sledovat, kolik dnešních dospívajících dětí o EMO jeví zájem. Spoustě to však nevydrží.

Hudba

EMO poslouchají hudbu jako Silverstein, Bright eyes, Hellogoodbye, The used, My Chemical Romance, Hawthorne neights, Sugarcult, nemají rádi Hip-hop a Metal. Nosí oblečení v duchu 80. let a nikdy by si na sebe nevzali nic ze zvířecí kůže a žádný módní výstřelek, proto nesnáší všechny "shampony".Vyjadřují se skrz umění a hudbu a mluví velmi lyricky

Kdo jsou EMO?

EMO jsou lidi, kteří se nestydí za svoje emoce protože společnost si myslí, že kluci nebrečí a vždy jsou silní. Proč se lidi vyhýbaj EMO stylu? Na první pohled vypadaj EMO smutně a zcela ztraceně... žádné drogy, tabák, alkohol ( někdy třeba i kofein ) a hlavně být veganem či vegetariánem.
Takže všichni "EMO" co si s nadšením chodí kupovat oblečení do New Yorkru a jiných obchodů by vůbec emo být neměli ..Máte v tom guláš co?Ale zamyslete se... Prostě je to snaha být, co nejméně závislý na konzumní společnosti, což je v undergroundu vcelku předpokládaná záležitost.
Tak, to bylo tak stručně k emocore. Na tom přeci není nic špatného, ne? Myslím, že člověk, který předtím o emu nevěděl zhola nic nemá po přečtení těchto řádků důvod se o emu vyjadřovat s opovržením, nebo s posměchem!
www.emo.blog.cz ....okopčeno voď saď...díky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 xdajegonx xdajegonx | Web | 29. ledna 2009 v 17:27 | Reagovat

ze začátku sem byla spokojená,pak už teda ne,skara co tam má co dělat to sebepoškozování? to se mi děsně líbí vidím někde něco a okopčím to že? to tam nemá co dělat...nejíst ,sladkosti,chodit se sklopenou hlavou a nesmát se? co je to za blbost,tohle není pravda rádi se smějeme,jíme co chceme a nechodíme tak jo máme sklon být trošku plašší ale viděla si snad někoho s xichtem přilepeným na chodník??? u te image je to taky pěkná volovina...a vůbec některý věty jdou a pak tam sou takový blafy když to sem chceš dávat sežen si normální Pravdivý informace!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.