Reklamy jedině SEM
(už je to snad dostatečně viditelné ne!!!)Wanted

15. února 2009 v 11:31 | Berushka |  Akční

Plakát
Hrají: David O´Hara, Angelina Jolie, James McAvoy, Thomas Kretschmann, Lerry Nazimek, Morgan Freeman, Marc Warren, Brian Caspe a další.
Režie: Timur Bekmambetov
Délka Filmu: 110 min
Popis: Wesley Gibson je mladík, jehož život se ocitnul v bludném kruhu formovaném každodenní rutinní a nudnou prací. Navíc mu s jeho nejlepším kamarádem utekla přítelkyně a on nemá ani špetku odvahy k tomu, aby s tím něco udělal. Všechno změní jedno setkání, během něhož se dozví, že jeho otec byl hlavou tajné organizace nájemných vrahů, která odnepaměti udržuje na světě křehkou rovnováhu podle pravidla "Zabij jednoho, zachráníš tisíce". Podle krásné Fox, která tímhle rozhovorem Wesleymu zásadně naruší životní perspektivu, jeho otce nedávno zavraždili a on si může vybrat, zda převezme rodinnou firmu. Jak sám Wesley k vlastnímu zděšení později zjistí, talent mu rozhodně nechybí. Jak byste se rozhodli vy? Zůstali byste ovcí, nebo byste se proměnili ve vlka? Zvolili byste jistotu desetinásobku a slušné penze, nebo se stali vyděděnci schopnými vychýlit dráhu letu kulky, zabít na potkání kohokoliv nebo milovat divokou, potetovanou ženu s nejkrásnějšími rty na světě?
Můj vlastní komentář: Naprosto skvělej film!! Ty triky co tam dělaj!! No kdo by to nechtěl umět!! :D Fakt luxusní filmek...

Wanted, Angelina Jolie, James McAvoy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andy Andy | Web | 15. února 2009 v 11:34 | Reagovat

Ahojky neber to jako reklamu,ale jako pozvání.

Neber to jako pozvánku kvůli návštěvnosti,

ale kvůli to mu,abych věděla váš názor.

PLS zanech na mém blogu |Koment.Děkuju moc

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.