Reklamy jedině SEM
(už je to snad dostatečně viditelné ne!!!)



Životopisy celebrit

Ashley Tisdale

7. února 2009 v 12:01 | Berushka
Ashley Tisdale

Povolání: Herečka, zpěvačka, modelka
Věk: 23 let
Datum narození: 02.07.1985
Místo narození: West Deal, New Jersey, USA
Znamení: Rak
Rodiče: Lisa Tisdale a Mike Tisdale
Sourozenci: starší sestra Jeniffer Tisdale.
Životopis: Ashley Tisdale se poprvé objevila na televizní obrazovce v několika epizodách různých seriálů např.: Smart Guy, 7th Heaven, Grounded for Life, Boston Public, Strong Medicine, Charmed a Beverly Hills, 90210. Zazářila v seriálu The suite life of Zack and Cody jako chůva hlavních postav Měla také malou roli ve filmu Donnie Darko v roce 2001. Poté se Ashley Tisdale stala známou. Nejvíc ji proslavila role v televizním filmu High School Musicial a High School Musical 2, kde ztvárnila zápornačku Sharpey a hrála jí více jak přesvědčivě! V současné době natáčí pokračování High school musical s podtitulem Maturitní ročník. Ale nezůstává jen u HSM. Kromě dabování pro Disney má i jiné filmové projekty jako They came from upstairs nebo Picture this!
Kromě herectví se věnuje také hudbě. Už ve dvanácti letech zpívala pro prezidenta USA Billa Clintona. Své první sólové album vydala 6.2.2007. Její neznámější písničky jsou Not like that, He said she said a Suddenly. V nejbližší době se můžeme těšit na druhé album!

Robert Pattinson

4. února 2009 v 17:51 | Berushka
Robert Pattinson

Povolání: Herec, zpěvák
Věk: 22 let
Datum narození: 13.05.1986
Místo narození: Londýn, Anglie, Velká Británie
Znamení: Býk
Hobby: sport, snowboarding, fotbal a lyžování.
Hraje na: Kytaru a klávesy
Životopis: Robert Pattison začal s herectvím ve svých teenagerských letech v Barnes Theater Company v Londýně. Zahrál si ve hře Macbeth v Old Sorting Office Arts Centre a zkoušel také modeling. V roce 2004 dostal malou roli v německé produkci filmu The Ring of the Nibelungs a objevil se ve filmu Jarmark marnosti (Vanity Fair) s herečkou Reese Witherspoon. Hrál také ve filmu The Woman Before in May (2005), ale těsně před premiérou byl nahrazen Tomem Rileyem.
A konečně - v roce 2005 byl vybrán do role mladého čaroděje Cedrika Diggoriho ve filmu Harry Potter a Ohnivý Pohár. Cedrik je student Mrzimoru v Bradavicích a Harryho rival. Bojují nejenom o pohár v soutěži tří kouzelnických škol, ale i o srdce Cho Changové.
Times Online ho nazval jako British Star of Tomorrow (Britská herecká naděje, Britská hvězda zítřka), také se říká, že je nástupcem Judeho Lawa. Robertův vzor je ale Jack Nicholson.
Na konci roku 2008 (11.12.) ho můžeme vidět v novém filmu Twilight (Stmívání), kde si zahraje jednu z hlavních rolí - postavu upíra Edwarda Cullena spolu s Kristen Stewart.

Miley Cyrus

31. ledna 2009 v 12:33 | Berushka
Miley Cyrus

 • Povolání: Herečka, Zpěvačka
 • Věk: 16 let
 • Datum Narození: 23.11. 1992
 • Místo narození: Nashville, Tennessee, USA
 • Znamení: Střelec
 • Rodiče: Billy Ray Cyrus a Tish Finley Cyrus
 • Sourozenci: Christopher, Braison Chance, Brandi, Trace a Noah Lindsey
 • Zvířata: Loco a Tag (psi)
 • Hobby: Tanec, cheerleading, zpěv, hra na kytarua psaní písní
 • Oblíbené Zpěvačky: Ashley Simpson, Kelly Clarkson a Hillary Duff
 • Nejlepší přátelé: Ashley Tisdale, Emily Osment, Mandy Jiroux
 • Životopis: Miley Cyrus se pravým jménem jmenuje Destiny Hope Cyrus. Když byla malá táta ji říkal Smiley (Smíšek) a později se ze Smiley stalo Miley a to už od té doby zůstalo. Už od malička se objevovala v různých reklamách . Největší zlom ovšem nastal, když vyhrála casting na hlavní roli do seriálu Hannah Montana, který je v produkci Disney. Je o mladé 14-leté středoškolačce, která je populární zpěvačkou a hvězdou. To ovšem nikdo neví, protože vystupuje s blonďatou parukou a jménem Hannah Montana a ve škole je to zase jen obyčejná holka. Nikdo neví, že vede 2 životy kromě její rodiny a kamarádů. Z Miley se stala hvězda. V seriálu hraje dokonce se svým tátou, který je také jejím managerem. Miley Cyrus vydala už 2 hudební CD s písničkami, které si sama píše nebo, které jí píše táta. Písničky se použili také jako soundtrack k Hannah Montana. Hannah Montana vyšlo i na DVD a stal se z toho fenomén. V lednu 2008 se do kin dostal 3-D film Hannah Montana Concert. Miley Cyrus má před sebou jistě slibnou kariéru.




 
 

Reklama